Sledovat film Stopař online

Přehrajte si film Stopař online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný Stopař na !
  Trailer k filmu Stopař   Sledovat Stopař online
Žánr:
dobrodružný
Režie:
Craig Clyde
Hrají a postavy:
James Read (Abner Murdock), John Denver (John McKay), David Tom (Jacob McKay), Irene Miracleová (Emma McKayová), Christopher Neame (Ansel Richter), Ted Thin Elk (Dark Wind)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
V kraji Siouxů, Skalnatých horách, žije medvěd, který je legendou. Jednou se musí potkat se synem bílých osadníků, aby se chlapec stal mužem...

Divoký kraj Skalnatých hor, legendární medvěd a dobrodružství, které dělá z chlapců muže v americkém filmu pro mládež. Na jeho počátku se čtrnáctiletý chlapec, který přijel na prázdniny k babičce, začetl do deníku svého dědečka Jakoba. Ten, když mu bylo stejně, tedy čtrnáct, mířil s rodiči na Západ, aby tam společně s nimi začal nový život. Jejich cestu však uprostřed Skalnatých hor dramaticky přerušil útok obrovského medvěda. Pokračovat nemohli, a proto se rozhodli usadit se na místě, které jim osud tak podivným způsobem vybral. V těžkých začátcích jim pomohl nejen zkušený zálesák Murdock, ale také starý indiánský šaman nazývaný Temné křídlo. Ten jim také prozradil, že ten obrovský medvěd je Dunící hrom, duch tohoto kraje. Přestože se rodina nacházela na území Siouxů, mnohem větším nebezpečím se ukázala být banda bílých desperátů. Naštěstí je tu Murdock, který Jakobovi pomohl ochránit rodiče před jejich útokem a také mu pomohl pochopit, že spíš než jeho, drsného zálesáka "bez závazků
Hodnocení:
58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski