Sledovat film Stopař online

Přehrajte si film Stopař online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Stopař
  Trailer k filmu Stopař   Sledovat Stopař online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Ian Sharp
Hrají a postavy:
Ray Winstone (Arjan), Temuera Morrison (Kereama), Gareth Reeves (Major Pritchard Carlysle), Mark Mitchinson (Saunders), Daniel Musgrove (Private Renwick), Andy Anderson (Bryce)
Země:
Nový Zéland, Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Tracker je drama zasazené do roku 1903: Arjan (Ray Winstone), jeden z přeživších členů guerilly z Búrských válek, dostane za úkol vystopovat a zajmout Maorského námořníka Kereamu (Temuera Morrison), který byl obviněn z vraždy vojáka. To, co by pro zkušeného stopaře měl být jednoduchý úkol, se změní v napínavou a nebezpečnou hru na kočku a na myš - Kereamovi se opakovaně daří utéct a je znovu polapen, a celou trvá na své nevině. Během mnoha vyhrocených situací se oba dva blíže poznají - a nakonec se naučí jeden druhého respektovat. Jejich nově vzniklé a stále slabé pouto je vystaveno nejtěžší zkoušce tváří v tvář vojenské četě vedené majorem Carlylem (Gareth Reeves).
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski