Sledovat film
Štír
online

Film Štír
  Trailer k filmu Štír Trailer
Přehrajte si film Štír HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Cílem není vyhrát, ale zůstat ve hře. Burt Lancaster a Alain Delon v hlavních rolích amerického filmu.
Agent CIA Cross, který už opustil aktivní službu, je v podezření, že prodal Rusům některá z důležitých tajemství. K této domněnce vedou šéfy CIA vztahy stárnoucího muže k ruskému agentovi Žarkovovi. Proto je rozhodnuto, že jako možná hrozba pro zájmy americké bezpečnosti musí být odstraněn. Muž, kterému je tento úkol přidělen, je Crossův bývalý žák a chráněnec Jean Laurier, jehož kódové jméno je Štír. Ani dlouholeté přátelství, které oba muže spojuje, nezabrání chladnokrevnému Laurierovi ve splnění úkolu, což se ovšem ukáže být mnohem obtížnější než zabít vlastní dívku, která se ukázala být nepřátelským agentem. Cross totiž naučil Jeana řemeslu, ale za ty roky ve službě má v rukávu dost triků, aby si dokázal chránit kůži a bez váhání je používá. Žarkov se Crosse pokouší přesvědčit, aby emigroval, ale ten odmítá. Chce zůstat ve své zemi a nelítostně vyrovnat některé staré dluhy.

Originální název:

Scorpio

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Michael Winner
Hrají a postavy: Burt Lancaster (Gerald Cross), Alain Delon (Jean Laurier), Paul Scofield (Sergei Zharkov), John Colicos (McLeod), Gayle Hunnicuttová (Susan), J.D. Cannon (Filchock)
Země: USA
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 24.9.2023 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська