Sledovat film
Stín létajícího ptáčka
online

Film Stín létajícího ptáčka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

I psychologické drama se umí umět napsat a natočit, nepomůže jen vyhrocená situace, jakou je rodinu ztráta jediného syna - zabil se při havárii na motorce. Jeho rodiče však vůbec neznají dívku, která přežila, nyní ošetřována v místní nemocnici. Zejména čestný a zásadový otec, představený jako vzorný pracovník a odpovědný funkcionář, se nedokáže smířit s její povrchností a ledabylostí, s pochybnými životními hodnotami. Výsledkem je těžkopádné ponaučení, které přesvědčuje, že jedině komunistická morálka dokáže spasit člověka.

Režie: Jaroslav Balík
Hrají a postavy: Petr Haničinec (Sochor), Věra Galatíková (Sochorová), Eva Sitteová (Jana (pod jménem Píchová)), Ilja Prachař (Benda), Jorga Kotrbová (Alena), Bohumila Dolejšová (Olina)
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 4.7.2022 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko