Sledovat film Štěstí pro dva online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Štěstí pro dva
  Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Jarmila Kšírová (Subreta syna Jansová), Jindra Hermanová (pokojská), Stanislav Neumann (Zlodej psu), Jan Pivec (JUDr. Karel Svoboda), Jindřich Plachta (Policejní inspektor Penicka), Eva Vandasová (Helenina dcera Evička)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Slavná operetní pěvkyně Jarmila Kšírová se snaží utajit před senzacechtivou veřejností svůj rodinný stav.

Slavná operetní pěvkyně Jarmila Kšírová se snaží utajit před senzacechtivou veřejností svůj rodinný stav. Hrdinkou příběhu je hvězda velké operetní scény Soňa Jansová. Z reklamních důvodů se o ní tvrdí, že je dosud svobodná, a že se dokonce mužů straní. Ve skutečnosti je však operetní subreta již několik let šťastně provdaná za doktora práv Karla Svobodu a má dokonce čtyřletou dceru Evičku. Manžel předstírá, že je pouze jejím právním zástupcem a do jejího apartmá se vkrádá jen potají.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski