Sledovat film Stepujúca stonožka online

Přehrajte si film Stepujúca stonožka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Stepujúca stonožka na STV1!
  Sledovat Stepujúca stonožka online
Žánr:
komedie
Režie:
Jean Girault
Hrají:
Francis Perrin (Jacques), Roger Mirmont (Francis), Jean-Jacques Moreau (Henri), Michel Galabru (Monsieur de Beaugenay), Jacques Balutin (L'inspecteur adjoin), Jacques Marin (L'inspecteur de police)
Země:
Francie
Rok výroby:
1977
Popis:
Nacistický generál Goring touží po vzácné soše Milotské Venuše, která si našla svůj přechodný domov v nejznámějším francouzském zámku. Do krajiny galtského kohouta vyšle generál speciální jednotku, aby sochu co nejrychleji přivezla do "Velké říše". Třem mladým Francouzům se jeho úmysl ani trochu nelíbí a jsou pevně rozhodnutí krásné kamenné tělo Venuše unést. Jejich heslem při vlastenecké loupeži - jak svůj čin nazývají - se stává záhadná věta: "stonožka stepuje..."
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
STV1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.