Sledovat film Stejně jako syn online

Přehrajte si film Stejně jako syn online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Stejně jako syn na Filmbox!
  Sledovat Stejně jako syn online
Žánr:
drama
Režie:
Morgan J. Freeman
Hrají:
Mark Webber (Daniel Carter), Antonio Ortiz (Boone), Rosie Perezová (paní Ponders), Brendan Sexton III (Grant Bills), Dylan Blue (Christopher), Cory Broadwater (FBI Agent #3)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Výmluvný a vášnivý snímek sleduje osudy 20letého Daniela Cartera (Mark Webber), zlodějíčka, který si odpykává veřejné práce na základní škole v Greenwich Village. Zde se skamarádí s osmiletým Boonem (úchvatný Antonio 'A.J.' Ortiz). Když Booneho matka onemocní a Boone je poslán do pěstounské péče, Daniel ho "unese" - a společně se vydají na cestu - hrazenou z části občasnými drobnými krádežemi, na které se přátelství, odpuštění a dobrodružství vyslovují jedním dechem.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Filmbox

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.