Sledovat film Stealth: Přísně tajná mise online

Přehrajte si film Stealth: Přísně tajná mise online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Stealth: Přísně tajná mise online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction, thriller
Režie:
Rob Cohen
Hrají:
Josh Lucas (Lt. Ben Gannon), Jessica Bielová (Lt. Kara Wadeová), Jamie Foxx (Lt. Henry Purcell), Sam Shepard (Kapt. George Cummings), Richard Roxburgh (Dr. Keith Orbit), Joe Morton (Kapt. Dick Marshfield)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Nejinteligentnější zbraň světa jako protivník v boji.

Už start bere dech, zarazí vás do sedadla, naberete rychlost 5 machů a na ohlížení zpět nebude čas. Henry, Ben a Kara jsou považováni za nejlepší taktické bojové piloty na světě. Do jejich týmu nyní přibývá nový člen - nejmodernější plně automatický bezpilotní supertajný bojový letoun - krutý a nepřemožitelný. Ale technická porucha letadla způsobí, že když se teď dostane do vzduchu, už nikdy nepřistane. Během několika sekund rozeseje zkázu napříč planetou... A tak staví tým před náročný úkol, ve kterém nesmí selhat: letoun zastavit - jakýmkoliv způsobem!
Hodnocení:
51 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.