Sledovat film Šťastnou cestu online

Přehrajte si film Šťastnou cestu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Šťastnou cestu
  Trailer k filmu Šťastnou cestu   Sledovat Šťastnou cestu online
Žánr:
Drama
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Adina Mandlová (prodavačka Helena Truxová), Jiřina Štěpničková (prodavačka Anna Waltrová-Ortová), Hana Vítová (prodavačka Milena), Natasa Gollová (prodavačka Fanynka), Jana Dítětová (učednice Boženka), Otomar Korbelář (Jan Klement)
Země:
Československo
Rok výroby:
1943
Popis:
Osudy, sny a přání pěti dívek jsou rozdílné, všechny ale touží po lásce a štěstí.

Velký obchodní dům je plný zákazníků, které s úsměvem obsluhují mladé prodavačky. Každá z nich má svůj osud a každá jde vlastní cestou za štěstím. Lehkomyslná Helena doufá, že si ji vezme Viktor, který ji vydržuje. Ten se však ožení s jinou. Rozvážná Anna, poznamenaná tragédií prvního manželství, najde nový smysl života ve sňatku s ovdovělým Klementem. Milena obtížně šetří spolu se snoubencem, aby se mohli vzít. Martin je sveden vidinou rychlého zisku a obviněn z defraudace. Milena ho však neopustí a pomáhá mu začít znovu. Ztřeštěná Fanynka touží po filmové slávě, ale smíří se i s místem švadleny ve filmových ateliérech. Učednice Boženka má zatím vše před sebou - budoucí zklamání i radosti. Dívky se loučí a na jejich místa přicházejí nové prodavačky.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski