Sledovat film Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
  Trailer k filmu Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie:
Irvin Kershner
Hrají a postavy:
Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisherová (Princezna Leia Organa), Billy Dee Williams (Baron Administrator Lando Calrissian), Anthony Daniels (C-3PO), David Prowse (Darth Vader)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Nastali temné časy pro Povstání. I přes to, že "Hvězda smrti" byla zničena, imperiální jednotky vyhnali Rebely z jejich tajné základny a pronásledovali je po celé Galaxii. Aby se vyhli střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedených Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hothu. Zlý pan Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...
Hodnocení:
87 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski