Sledovat film Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder online

Přehrajte si film Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, science fiction Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder na Prima Cool!
  Sledovat Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, science fiction
Režie:
Irvin Kershner
Hrají:
Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisherová (Princezna Leia Organa), Billy Dee Williams (Baron Administrator Lando Calrissian), Anthony Daniels (C-3PO), David Prowse (Darth Vader)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Nastali temné časy pro Povstání. I přes to, že "Hvězda smrti" byla zničena, imperiální jednotky vyhnali Rebely z jejich tajné základny a pronásledovali je po celé Galaxii. Aby se vyhli střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedených Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hothu. Zlý pan Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...
Hodnocení:
87 %
Sledujte na:
Prima Cool

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.