Film Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

Sledovat film
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Před dávnými lety v předaleké galaxii začíná první kapitola mýtické ságy Star Wars. Vracíme se v čase od filmu Star Wars asi tak o 30 let. Epizoda I. nám představuje ještě mladého Anakina Skywalkera-chlapce intenzivním vnímáním Síly. Ten vůbec netuší, že cesta kterou se vydává, ho přemění na krutého Dart Vadera. Moudrý starý Jedi Obiwan Kenobi, je teprve odhodlaným mladým žákem a Palpatine, známý jako zlý císař je ambiciozním senátorem v galaktické republice. Je to čas, kdy Jediové jsou ještě stále opatrovníci míru v neklidné galaxii a mladá královna musí bojovat o svobodu svého lidu. Ve stínu ale číhá hrozivá temná strana síly, která čeká na ten pravý okamžik, kdy zaútočit...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Režie: George Lucas
Hrají a postavy: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisherová (Princezna Leia Organa), Peter Cushing (Velký Moff Tarkin), Alec Guinness (Ben Kenobi), Anthony Daniels (See Threepio)
Scénář: George Lucas
Země: USA
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 86 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko