Sledovat film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů online

Přehrajte si film Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, mysteriózní, sci-fi Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů na !
  Trailer k filmu Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů   Sledovat Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů online
Žánr:
akční, dobrodružný, mysteriózní, sci-fi
Režie:
George Lucas
Hrají a postavy:
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Natalie Portmanová (Padmé), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Ian McDiarmid (Kancléř Palpatine), Samuel L. Jackson (Mace Windu), Jimmy Smits (Senátor Bail Organa)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Ať tě síla provází!

Válka! Republika se hroutí pod brutálními útoky vůdce separatistů hraběte Dooku. Na obou stranách jsou hrdinové. Před zlem však není úniku. Krutému generálu Grievousovi, mozku separatistů, se podařilo nečekaně proniknout do hlavního města Republiky a unést kancléře Palpatina, vůdce Galaktického senátu. Zatímco se separatistická armáda droidů pokouší uniknout z obléhaného města s cenným rukojmím, dva rytíři Jedi se zoufale snaží polapeného kancléře zachránit ...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski