Sledovat film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí online

Přehrajte si film Star Wars: Epizoda II - Klony útočí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi Star Wars: Epizoda II - Klony útočí na !
  Trailer k filmu Star Wars: Epizoda II - Klony útočí   Sledovat Star Wars: Epizoda II - Klony útočí online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi
Režie:
George Lucas
Hrají a postavy:
Ewan McGregor (Jedi Knight Obi-Wan Kenobi), Natalie Portmanová (Senátorka Padmé Naberrieová), Hayden Christensen (Padawan Anakin Skywalker), Christopher Lee (Darth Tyranus), Samuel L. Jackson (Jedi), Frank Oz (Yoda)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
10 let po Epizodě I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidaluovou, jejíž život je ohrožen. Ke zvýšení napětí, jak se budou vyvíjet vztahy "starwarsových" hrdinů se režisér Lucas snaží děj poněkud utajit. Ale přesto jsou tu některé informace o tom, co nového se v tomto díle dozvíte více o Padmé Amidale a jejím milostném vztahu k Anakinovi, který se stane osudným pro další osud celé galaxie. Bude odhalen původ Boby Fetta a úderných oddílů Impéria. Epizoda II objasní, jak to je s "Válkou klonů", zmiňovanou v původních Hvězdných válkách. Film je temnější než Epizoda I a jeho atmosféra se blíží filmu Impérium vrací úder. Padmé a Anakin prožívají většinu filmového dobrodružství spolu a s Obi-Wan Kenobim se potkají až na konci filmu. Vrátíme se s hrdiny na Coruscant, Naboo a Tatooine. A poznáte 2 nové planety.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski