Film Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

Sledovat film
Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Největší sága všech dob se vrací na plátna kin ve velkolepém 3D!
Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo. Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Romantický, Science Fiction
Režie: George Lucas
Hrají a postavy: Liam Neeson (Qui-Gon Jinn), Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Natalie Portmanová (Padmé), Jake Lloyd (Anakin Skywalker), Ian McDiarmid (senator Palpatine), Pernilla Augustová (Shmá Skywalker)
Scénář: George Lucas
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko