Sledovat film Star kid online

Přehrajte si film Star kid HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, science fiction, dobrodružný Star kid na Filmbox!
  Trailer k filmu Star kid   Sledovat Star kid online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, rodinnďż˝, science fiction, dobrodružný
Režie:
Manny Coto, Nicholas Pike
Hrají a postavy:
Joseph Mazzello (Spencer Griffith), Richard Gilliland (Roland Griffith), Corinne Bohrerová (Janet Holloway, Science Teacher), Alex Daniels (Cyborsuit), Joey Simmrin (Manfred 'Turbo' Bruntley), Brian Simpson (Broodwarrior)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Život stydlivého a utlačovaného spencera se obratem mění v okamžiku, kdy najde ztroskotanou mimozemskou loď i s jejím podivným řidičem.

Outsider, nemotora, otloukánek - takový je neohrabaný sedmák Spencer Griffith. Jedinou útěchu Spencer nachází při četbě komiksů, kde sleduje svého oblíbeného hrdinu. Vše změní magické setkání. Vždyť komu se poštěstí skamarádit se se Cyberzbrojem? Tento dvoumetrový robot obdařený rozumem i nesmírnou silou, prchá z planety jeho mírumilovných vynálezců před mezihvězdnými agresory. Spencer si vleze dovnitř robotova krunýře a jeho život se změní. Vysoce inteligentní síla Cyberzbroje a její tajuplné proniknutí do chlapcova vědomí mu dodá odvahu postavit se svému strachu a problémům.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski