Sledovat film Stan zagrożenia online

Přehrajte si film Stan zagrożenia online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Stan zagrożenia na Polsat!
  Trailer k filmu Stan zagrożenia   Sledovat Stan zagrożenia online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Phillip Noyce
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Jack Ryan), Willem Dafoe (John Clark), Anne Archerová (Cathy Muller Ryanová), Joaquim de Almeida (Col. Felix Cortez), Henry Czerny (Robert Ritter), Harris Yulin (James Cutter)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Jack Ryan opět v akci. Tentokrát proti kolumbijské narkomafii i proti americkým politikům, kteří zneužili svých pravomocí.

Thriller Jasné nebezpečí je volným pokračováním filmu Vysoká hra patriotů. Hlavním hrdinou je opět speciální agent CIA Jack Ryan a jeho rodina: půvabná lékařka Cathy a jejich malá dcerka. Tentokrát je zavražděný blízký přítel prezidenta na své jachtě v Karibiku. Nitky podezření směřují k drogové mafii v Columbii. Úlohou pověří Ryana.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski