Sledovat film Srpnová neděle online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Srpnová neděle
  Trailer k filmu Srpnová neděle   Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Otakar Vávra
Hrají a postavy:
Vlasta Fabiánová (Vera Mixová), Karel Höger (Alfréd Morák), Bohuš Záhorský (Eduard Vach), Jiřina Šejbalová (Marie Vachová), Miloš Nedbal (pošťák), Miriam Hynková (Zuzana)
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Když František Hrubín napsal lyrickou hru Srpnová neděle, jako jeden z prvních v ní postihl se smyslem pro určitou hodnověrnost širokou škálu lidských povah, jak se vykrystalizovaly v prvním desetiletí komunismu - a její inscenace v Národním divadle dosáhla velkého uznání. Jenže z filmového přepisu se vytratil jak jemný komediální nadhled, tak téměř bezprostřednost postřehů - naopak převzetí divadelní stylizace v přiblížení banálních konfliktů, v utváření postav, jejich rozmluvách i uvažování dnes vyznívá jako krajně rušivé. Nepomohlo ani zasazení příběhu do reálného prostředí jihočeského rybníka.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko