Sledovat film Srážka s kometou online

Přehrajte si film Srážka s kometou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Srážka s kometou
  Sledovat Srážka s kometou online
Žánr:
Drama, Katastrofický
Režie:
Keith Boak
Hrají a postavy:
Cristian Solimeno (Neil Gant), James Wilby (Josh Hayden), James Cosmo (Brenden Kelly), Teo-Wa Vuongová (Ly Tamová), Kirsty Mitchellová (Marcie), Michael Maloney (Adam Bregorsky)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2007
Popis:
Bez jakéhokoliv varování proniká do zemské atmosféry kometa, která dopadá do moře při pobřeží Irska, kde způsobuje ničivou vlnu tsunami. Dva vědci z NASA se snaží zjistit původ komety a způsob, jakým se vyhnula jejich pozornosti. Co objevují, je mnohem děsivější, než si vůbec dokázali představit - hořící masa, která dopadla u irského pobřeží, je pouhá malá část mnohem větší komety mířící přímo na Zemi. Vědci dlouho očekávaný hrozivý scénář se právě stává strašnou realitou. Vyděšený svět očekává jejich konečné informace a ty nejsou vůbec příznivé. Kometa má brzy zasáhnout americký severovýchod silou rovnající se šesti milionům hirošimských bomb.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski