Sledovat film Společnost mrtvých básníků online

Přehrajte si film Společnost mrtvých básníků online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Společnost mrtvých básníků na !
  Trailer k filmu Společnost mrtvých básníků   Sledovat Společnost mrtvých básníků online
Žánr:
drama
Režie:
Peter Weir
Hrají a postavy:
Robin Williams (John Keating), Robert Sean Leonard (Neil Perry), Ethan Hawke (Todd Anderson), Josh Charles (Knox Overstreet), Gale Hansen (Charlie Dalton), Dylan Kussman (Richard Cameron)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Nový učitel literatury na chlapecké akademii doslova zamíchá kartami lidských hodnot a životů.

Začíná další školní rok a na chlapeckou akademii ve Vermontu příchází nový učitel John Keating [Robin Williams], aby zdejší studenty učil anglické literatuře. John praktikuje velmi nezvyklý způsob výuky, čímž si své studenty nejen získá, ale hlavně je naučí mnohem více, než by se mohli dočíst v knihách. Stane se jejich vzorem a oni se rozhodnou, že budou pokračovat v tradici Společnosti mrtvých básníků, které byl John dříve také členem. Nemají však tušení, jaké následky to může mít...
Hodnocení:
81 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski