Sledovat film Špinavej Joe online

Přehrajte si film Špinavej Joe online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie, mysteriózní, romantický Špinavej Joe na !
  Trailer k filmu Špinavej Joe   Sledovat Špinavej Joe online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie, mysteriózní, romantický
Režie:
Dennie Gordon
Hrají a postavy:
David Spade (Joe Dirt), Brittany Danielová (Brandy), Dennis Miller (Zander Kelly), Adam Beach (Kicking Wing), Christopher Walken (Clem), Jaime Presslyová (Jill)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Když mu bylo osm, jeho rodiče zmizeli. V dospělosti se vydává na nesnadnou cestu za objasněním dávného rodinného tajemství.

Když byl Joe Dirt osmiletý kluk, jeho rodiče zmizeli. Uběhlo dalších osm dlouhých let. Joe vyrostl, našel si práci, ale nikdy se nevzdal svého snu - najít ztracenou rodinu. A tak se věčný optimistista jednoho dne vydává "do světa", aby svůj sen splnil. Cestou se setkává se spoustou zajímavých lidí a lidiček a prožije celou řadu neuvěřitelných situací. Nakonec doputuje až do Los Angeles, kde v rozhlasovém vysílání vypoví svůj životní příběh. Všichni posluchači jsou dojati a následuje vlna pomoci, která by Joeovi mohla odhalit dávné rodinné tajemství.
Hodnocení:
59 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski