Film Špína Londýna

Sledovat film
Špína Londýna
online

Přehrajte si film Špína Londýna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Nikdo je nevidí, a přece tu jsou.
Jedním z imigrantů přežívajících v Londýně je i Nigerijec Okwe, původně lékař. Přes den řídí taxík, v noci pracuje v hotelu na recepci, v němž se skrytě odehrávají zvláštní a možná i ilegální praktiky. Když Okwe, kultivovaný a vzdělaný muž ve složité situaci, náhodou přichází na děsivé tajemství hotelu, dostává se do neřešitelného dilema. Udělat správnou věc a dostat se tím do prekérní situace a ještě ke všemu ohrozit lidi, na nichž mu záleží? Dost zoufalá je i situace Turkyně Senay, Okweho přítelkyně, která je ilegálně zaměstnána v krejčovské dílně, zcela neplnoprávná a vykořisťovaná, se stává obětí svého snu - aby se dostala do vysněného New Yorku, musí se nechat zneužívat. I kvůli ní se Okwe rozhodne nakonec řešit situaci morálně sporným, přesto zřejmě jediným možným a zároveň velmi důvtipným způsobem ...

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Stephen Frears
Hrají a postavy: Audrey Tautouová (Senay), Chiwetel Ejiofor (Okwe), Sergi López (Sneaky), Sophie Okonedová (Juliette), Benedict Wong (Guo Yi), Kenan Hudaverdi (Majitel kavárny)
Scénář: Steve Knight, Steven Knight
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko