Sledovat film
Špičák
online

Film Špičák
  Trailer k filmu Špičák Trailer
Přehrajte si film Špičák online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 280 filmů a 132 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Otec, matka a tři děti bydlí v domě za městem, obehnaném vysokou zdí. Děti nikdy nebyly mimo dům. Vzdělávají se, baví, nudí a cvičí způsobem, o němž se jejich rodiče domnívají, že je pro ně vhodný. Žijí mimo veškerý vliv okolního světa. Myslí si, že letadla přelétávající nad jejich hlavami jsou hračky a žluté květinky zombie. Jediný, kdo do domu smí vstoupit, je Christina, která pracuje jako členka ochranky v otcově podniku. Otec zajišťuje její návštěvy, aby uspokojila synovy sexuální potřeby. Celá rodina ji má ráda, především nejstarší sestra. Christina jí jednoho dne dá čelenku s kamínky, jež září ve tmě, a požádá ji o něco na oplátku. Skvěle zahraná a zrežírovaná, minimalistická a stylizovaná společenská alegorie přesahuje kategorie jednotlivých filmových žánrů.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Christos Stergioglou (otec), Michele Valleyová (matka), Aggeliki Papoulia (starší dcera), Hristos Passalis (syn), Mary Tsoniová (mladší dcera), Anna Kalaitzidou (Christina)
Země: Řecko
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko