Sledovat film
Špekoun
online

Film Špekoun
  Trailer k filmu Špekoun Trailer
Přehrajte si film Špekoun HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 505 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Metrák dobrých úmyslů.
Kevinovi je dvanáct, vyrůstá s matkou a dvěma sestrami. Váží 101 kilo. Akvagymnastika nezabírá. Nezabírají ani setkání s vrstevnicí Alicí, která se ze všeho nejvíc touží zabít. A když se od Kevina odvrátí i jediný přítel Moukoumbi, zdá se, že jeho život bude už jen plný ústrků a posměšků. Pak se ale objeví mužský vzor. Výrostek Patrick pracuje v bezpečnostní agentuře, má ostrého psa a spoustu historek o tom, jak sloužil u speciálních jednotek. A i když Kevinovi neřekne jinak než Špekoun, alespoň z něj hodlá vychovat elitního vojáka. Vyhraje Kevin válku se samotou a obezitou?

Žánr: Komedie
Režie: Bruno Deville
Hrají a postavy: David Thielemans (Kevin Trichon dit Bouboule), Swann Arlaud (Patrick dit Pat), Julie Ferrier (Brigitte Trichonová), François Hadji-Lazaro (Claudi), Lisa Harder (Alice), Amélie Peterli (Jennifer Trichonová)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 17.1.2023 10:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська