Sledovat film Spavá nemoc online

Přehrajte si film Spavá nemoc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1479 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Spavá nemoc
  Sledovat Spavá nemoc online
Žánr:
Drama
Režie:
Ulrich Köhler
Hrají a postavy:
Pierre Bokma (Ebbo Velten), Jean-Christophe Folly (Alex Nzila), Jenny Schillyová (Vera Veltenová), Hippolyte Girardot (Gaspard Signac), Maria Elise Miller (Helen Veltenová), Sava Lolov (Elia Todorovová)
Země:
Německo, Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Již dvacet let žijí Ebbo Velten a jeho žena Vera v Kamerunu, kde se Ebbo angažuje v boji proti spavé nemoci. Zatímco on v Kamerunu zdomácněl, jeho ženě se stýská po rodném Německu a jejich dceři Heleně, která tam navštěvuje internátní školu. Až když se blíží návrat domů, uvědomí si Ebbo, jak mu na Kamerunu a jeho tamější práci záleží. Z pověření Světové zdravotnické organizace přijíždí po letech do Kamerunu lékař s africkými kořeny, Alex Nzila. Má zde vyhodnotit Ebbův projekt. I přes svůj africký původ se však narozdíl od svého předchůdce cítí v Africe jako cizinec. A Ebbo, který se nikdy nevrátil domů, se mu vyhýbá, jak to jen jde... Ulrichu Köhlerovi, jehož rodiče pracovali jako dobrovolníci v Kongu, se snímkem "Spavá nemoc" podařil jak otevřený, tak rozpolcený film, který působivě portrétuje nejen oba muže, ale také celou zemi.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko