Film Spanish Movie

Sledovat film
Spanish Movie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Už jste někdy viděli nahého fauna?
Bláznivá parodie si bere na mušku filmové hity španělské produkce z posledních let. Faunův labyrint, Ti druzí, Sirotčinec, Volver, Hlas moře a mnoho dalších se ukáže v netradičním pojetí, plném těch nejšílenějších gagů, zápletek a potřeštěných situací!

Žánr: Komedie
Režie: Javier Ruiz Caldera
Hrají a postavy: Alexandra Jiménez (Ramira), Sílvia Abril (Laura), Carlos Areces (Pedro San Antón / muž v baru), Laia Alda (Ofendia / Niño del saco), Óscar Lara (Siméon), Eduardo Gómez (Diego)
Scénář: Paco Cabezas, Eneko Lizarraga
Země: Španělsko
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 43 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko