Film Sousedské peklo

Sledovat film
Sousedské peklo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Během Jimově služební cestě přepadnou dům jeho rodiny. Jeho manželka Laura s dcerou Erin přežijí traumatizující noc. Následky se snaží vyřešit přestěhováním do klidného městečka. Zde narazí na sousedy kteří se zdají být přátelští. Jenže v jejich sousedce Janis Riversové se probudí nenávistné vražedné sklony po tom, jak její dcera nedostane místo ve fotbalovém týmu, a místo ní ho získá Laurina dcera.

Žánr: Thriller
Režie: Paul Schneider
Hrají a postavy: Alexandra Paulová (Laura Benson), Shannon Lawsonová (Janice Rivers), Gary Hudson (Jim Benson), Ksenia Solová (Erin Benson), Rod Crawford (Crowley), John Bourgeois (detektiv Zeller)
Scénář: Kraig Wenman
Země: Kanada
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko