Sledovat film Sonny boy online

Přehrajte si film Sonny boy HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Sonny boy na Filmbox!
  Trailer k filmu Sonny boy   Sledovat Sonny boy online
Žánr:
drama
Režie:
Maria Peters
Hrají a postavy:
Ricky Kooleová (Rika van der Lansová), Sergio Hasselbaink (Waldemar Nods), Angelo Arnhem (Waldemar - třináctiletý), Eliyha Altena (Sonny Boy - šestiletá), Daniel van Wijk (Sonny Boy - 11-15 letý), Marcel Hensema (Willem)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2011
Popis:
Sonny Boy - love story natočená na motivy skutečného příběhu, se odehrává v Nizozemsku v počátcích druhé světové války a době nastupujícího nacismu. Vypráví milostný příběh Riky, stárnoucí matky čtyř dětí, a Waldemara, o sedmnáct let mladšího studenta ze Surinamu. V Evropě 30. let, době svázané konvencemi a předsudky, musí milenci čelit nejen nepřízni osudu, ale také odporu pomlouvačného okolí, které nemůže překousnout jejich nemanželský poměr a zejména jejich rasovou rozdílnost. Film o vztahu bílé ženy a černého muže v předválečné Evropě je představen jako epická freska o rodině, kterou zničila válka a lidská omezenost, což jsou témata aktuální i v dnešní době.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski