Sledovat film Sniper online

Přehrajte si film Sniper HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Sniper na Filmbox Premium, Filmbox!
  Sledovat Sniper online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Don Michael Paul
Hrají a postavy:
Nigel Barber (Killian Grun), Chad Collins (Brandon Beckett), Presciliana Esparolini (Gina Aungst), Enoch Frost (Sgt Joe Barnes), Nicholas Sean Gomez (Miguel Cervantes), Dennis Haysbert (plukovník)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Elitní ostřelovači Brandon Beckett (Chad Michael Collins) a Richard Miller (Billy Zane) měli za úkol chránit plynovod před teroristy, kteří se chtějí prosadit. Když začátek bitvy s nepřítelem vede k tomu, že ostřelovači jsou zabiti tajemným střelcem, který znal jejich přesnou polohu, vzrůstá napětí kvůli podezření z úniku informací. Je mezi nimi někdo, kdo spolupracuje s nepřítelem? Je mise jen zástěrkou pro jiné aktivity? Tahá za nitky plukovník?
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski