Film Smrtonosná past 2

Sledovat film
Smrtonosná past 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Teroristé se zmocní letiště a v ohrožení života se ocitají stovky lidí. Naštěstí je tu také detektiv John McClane.
Po úspěšné misi v Los Angeles, kdy na Vánoce osamělý policista místo pohody a klidu se svou rodinou chytal teroristy z výškové kancelářské budovy, plánuje tentokrát daleko klidnější vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl exmanželku a dvě dcery. Než tam však dorazí, letiště obsadí teroristé, kteří chtějí osvobodit Manuela Noriegaesque, diktátora, který je transportován do Spojených států.

Žánr: Thriller, Akční
Režie: Renny Harlin
Hrají a postavy: Bruce Willis (Det. John McClane), Bonnie Bedeliaová (Holly M. Gennero McClaneová), William Atherton (Richard 'Dick' Thornburg), Reginald VelJohnson (Seržant Al Powell), Franco Nero (Generál Ramon Esperanza), William Sadler (Plukovník Stuart)
Scénář: Walter Wager, Steven E. de Souza, Doug Richardson
Země: USA
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko