Sledovat film Smrtonosná past 2 online

Přehrajte si film Smrtonosná past 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Thriller Smrtonosná past 2 na !
  Trailer k filmu Smrtonosná past 2   Sledovat Smrtonosná past 2 online
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Renny Harlin
Hrají a postavy:
Bruce Willis (Det. John McClane), Bonnie Bedeliaová (Holly M. Gennero McClaneová), William Atherton (Richard 'Dick' Thornburg), Reginald VelJohnson (Seržant Al Powell), Franco Nero (Generál Ramon Esperanza), William Sadler (Plukovník Stuart)
Země:
USA
Rok výroby:
1990
Popis:
Teroristé se zmocní letiště a v ohrožení života se ocitají stovky lidí. Naštěstí je tu také detektiv John McClane.

Po úspěšné misi v Los Angeles, kdy na Vánoce osamělý policista místo pohody a klidu se svou rodinou chytal teroristy z výškové kancelářské budovy, plánuje tentokrát daleko klidnější vánoční svátky. Jede na newyorské letiště, aby vyzvedl exmanželku a dvě dcery. Než tam však dorazí, letiště obsadí teroristé, kteří chtějí osvobodit Manuela Noriegaesque, diktátora, který je transportován do Spojených států.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski