Sledovat film Smrtící žár online

Přehrajte si film Smrtící žár HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi Smrtící žár na Filmbox!
  Trailer k filmu Smrtící žár   Sledovat Smrtící žár online
Žánr:
akční, drama, komedie, krimi
Režie:
Mark Malone
Hrají a postavy:
Kiefer Sutherland (Pally LaMarr), Anthony LaPaglia (Ray LaMarr), Radha Mitchellová (Charlotte LaMarrová), Lothaire Bluteau (Tony LaRoche), Daniel Benzali (Frank Finnegan), Kay Panabakerová (Sam LaRocheová)
Země:
Kanada, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Jsou na stopě největší vraždy své kariéry. Jejich vlastní.

Z bývalého bostonského policisty, Pally LeMarra, se po odchodu ze služby stává zločinec. Do světa spjatého s mafií a nezákonnými intrikami ho uvede jeho bratr Ray, který má slibný plán, jak přijít k penězům. Spolu s Pallym koupí závodního koně a očekávají bohaté zisky. Všechno ale nevychází tak, jak si představovali. Nadějný plnokrevník totiž padl do oka mafiánskému bossovi... Bratři si však rozhodně nechtějí nechat vzít svůj sen. I když ví, že teď už jim nejde jen o sázky. Jde jim o život.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.