Sledovat film Smrtící romance online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Smrtící romance
  Trailer k filmu Smrtící romance   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Thriller
Režie:
Víctor García
Hrají a postavy:
Claire Forlaniová (Holly / Russell's wife), Titus Welliver (Russell / Holly's husband), Jake Abel (Everett / Lydia's husband), Melina Matthews (Lydia / Everett's wife), Nathan Cooper (Dave / bellboy)
Scénář:
Elliott San
Země:
Španělsko, Itálie
Rok výroby:
2019
Popis:
Když je dvojice přistižena při nevěře, musí hrát zvrácenou hru svého věznitele, aby zachránili své příbuzné. Vášnivý víkend se promění v noční můru ve znamení psychologických hrátek a oba milenci jsou odhodláni udělat pro přežití cokoli.
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko