Sledovat film Smrtící lavina online

Přehrajte si film Smrtící lavina online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 83 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Smrtící lavina online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Jörg Lühdorff
Hrají:
Désirée Nosbuschová (Anne), Vincent Perez (Marc), Aladin Reibel (Anton), Jacques Spiesser (otec Josef), Coraly Zahonero (Hélene), Joel Eisenblätter (Nik)
Země:
Německo, Francie, Rakousko, Belgie
Rok výroby:
2008
Popis:
Obrovská lavina pohřbí horské městečko v katastrofickém dramatu, natočeném podle skutečné události.

Před osmi lety se mladý lékař Marc s přítelkyní Annou pokusili pod vedením dívčina otce Antona jako členové záchranného týmu horské služby zachránit snowboardistu. Přes veškerou snahu se však akce nezdařila a mladík, z něhož se vyklubal Annin bratr Michael, zahynul. Jeho tělo bylo nalezeno až nyní, a tak se Marc, který teď žije v Paříži, vydá do alpského městečka Vent na pohřeb. Anton ho přivítá srdečně, Anne s ním však nechce mít nic společného. Stále se totiž nesmířila ani s bratrovou smrtí ani s tím, že Marc tehdy odešel. Dokonce před ním tajila, že spolu mají syna Nika, a ani synovi neprozradila, kdo je jeho otcem. Když chce Marc další den odjet, autobus, přivážející lyžaře, je zasypán lavinou. Všichni se sice dostanou ven bez újmy, silnice je však neprůjezdná a počasí se rychle zhoršuje. Anton marně žádá starostu Lutze o zahájení evakuace. Právě vrcholí lyžařská sezóna a starosta spoléhá na nejmodernější sněhové zábrany. Když spolu Marc a Anne poprvé mluví o nepovedené záchranné akci, rozlehne se údolím temný rachot. Z hory, na jejímž úpatí Vent leží, se utrhla obrovská lavina. Do údolí se valí mohutná stěna sněhu, ledu, kamení a všeho, co se jí postavilo do cesty. Drtí auta, vytrhává dveře i okna z rámů, strhává střechy a boří celé domy. Nakonec dopadne jako obrovská ledová pěst a pohřbí pod sebou téměř celé městečko. Marc v poslední chvíli zachrání Annu a do bezpečí je nakonec dostanou Anton a Nik. Marc se okamžitě pustí do organizace lékařské pomoci, nebezpečí však stále není zažehnáno, protože kvůli špatnému počasí nemohou na místo katastrofy přiletět vrtulníky se záchranáři.
Hodnocení:
46 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.