Film Smrť čierneho kráľa

Sledovat film
Smrť čierneho kráľa
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Policejní rada Vacátko opět zasahuje: řeší případ podivné vraždy účetního jedné firmy, která zase tak úplně vraždou nebyla.
Námět filmu Smrt černého krále čerpá - stejně jako již dříve natočené filmy Pěnička a Paraplíčko, Partie Krásného dragouna a Vražda v hotelu Excelsior - z knihy Jiřího Marka Panoptikum hříšných lidí. Hlavním motivem napínavého příběhu se zdařilým vykreslením pražské periférie a pražského polosvěta je vyšetřování loupežné vraždy inkasisty Krále. Zákon i zde zastupuje rozvážný policejní rada Vacátko a jeho dva úředníci, inspektor Brůžek a inspektor Bouše.

Žánr: Krimi
Režie: Jiří Sequens
Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Vacátko), Josef Bláha (Brůžek), Josef Vinklář (Bouse), Jana Brejchová (Magda), Vlastimil Brodský (Král), Antonie Hegerlíková (Králová)
Scénář: Jiří Marek, Jiří Sequens
Země: Československo
Rok výroby: 1971
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko