Sledovat film Smlouva online

Přehrajte si film Smlouva online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1134 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Smlouva na !
  Trailer k filmu Smlouva   Sledovat Smlouva online
Žánr:
komedie
Režie:
Steven Schachter
Hrají a postavy:
William H. Macy (Charlie Berns), Meg Ryanová (Deidre Hearnová), LL Cool J (Bobby Mason), Elliott Gould (Rabbi Seth Gutterman), Jason Ritter (Lionel Travitz), Fiona Glascottová (Fiona Hicksová)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Hollywood není plný jen slávy a štěstí, ale také proradných producentů, nekalých praktik, studií, která jdou tvrdě po penězích, a další různé špíny. Jen opravdu tvrdé nátury zde mohou uspět. Charlie Berns mezi ně dodnes nepatřil, ale teď se mu rodí v hlavě plán, jak získat slávu a navrch pěkný balík peněz. Podaří se mu přesvědčit studio, aby investovalo do filmu, který vlastně ještě nemá pořádný scénář, ale rozhodně to bude trhák. Jediný, kdo Charlieho trochu brzdí, je zástupkyně studia Deidre. Ale i tu si Charlie brzy získá na svou stranu. Stačí pár skleniček dobrého pití, nějaké to dobrodružství ve sprše a je to. A nakonec, jak se zdá, se přes všechny komplikace podaří natočit film, který bude stát za to.
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski