Sledovat film Směšný pán online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Směšný pán
  Trailer k filmu Směšný pán   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Vladimír Šmeral (Professor Jindrich Simek), Jiří Adamíra, Renata Borová, Danuše Klichová, Zdeněk Kryzánek, Carmen Mayerová (Nurse Zezulová)
Scénář:
Karel Kachyňa, Jan Procházka
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Hrdinou komorního dramatu Směšný pán je zdánlivě netečný starý profesor, poznamenaný stalinským vězením a rodinnou tragédií. Jeho rezignované bytí v nemocnici se náhle vzepne k nadlidskému úsilí, v němž se těžce zkoušený muž rozhodne s vynaložením posledních sil zachránit život neznámé ženy, již dosud pozoroval z okna nemocnice.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko