Sledovat film Slow West online

Přehrajte si film Slow West HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, thriller, western Slow West na TVP2!
  Trailer k filmu Slow West   Sledovat Slow West online
Žánr:
akční, thriller, western
Režie:
John Maclean
Hrají a postavy:
Kodi Smit-McPhee (Jay Cavendish), Michael Fassbender (Silas Selleck), Ben Mendelsohn (Payne), Aorere Paki (mladý Native Boy), Hayden Frost (mladý voják), Caren Pistorius (Rose Rossová)
Země:
Velká Británie, Nový Zéland
Rok výroby:
2015
Popis:
Western ostrý jako sůl v ráně.

Šestnáctiletý Jay přicestoval ze Skotska do amerického Colorada 19. století, aby pátral po ženě, kterou miluje. Evropskému zelenáčovi dělá společnost nájemný zabiják Silas, který souhlasil, že ho za úplatu na cestě ochrání. Divoký západ však není místo, kde by věci vycházely přesně podle plánu, a tak Jay zažije během svého putování celou řadu zvratů v nekompromisním duchu tohoto vysoce autorského westernu. Slow West, který se mimochodem natáčel na Novém Zélandu, je western ostrý jako sůl v ráně.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.