Sledovat film Slepá vášeň online

Přehrajte si film Slepá vášeň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, thriller Slepá vášeň na !
  Sledovat Slepá vášeň online
Žánr:
krimi, thriller
Režie:
Robert Malenfant
Hrají a postavy:
Brad Johnson (Jack Fletcher), Megan Gallagherová (Rebecca Roseová), Roxana Zalová (Bedelia Roseová), Leslie Hardyová (Amy Branniganová), Ken Kercheval (Harrison Pendragon), Tony Panterra (Axel Vincenzo)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
I přes to, že Jack Fletcher je zkušený policejní úředník, udělá smrtelnou chybu při soukromém vyšetřovaní dvou bratrů, podozřelých ze spronevěry peněz.

Rehabilitační setra Rebecca chce mít svého pacienta jen pro sebe. Policista byl zraněný v přestřelce a přišel o zrak. Rebecca ho má naučit vyrovnat se s novou situací. Je svobodná, pěkná, žije jen se svou sestrou Bedeliou. Jack se učí vše znova. Když ho začne navštěvovat Amy, s kterou kdysi chodil, Rebecca její pomoc odmítá...
Hodnocení:
37 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.