Film
Skrytý nepřítel

Film Skrytý nepřítel
  Trailer k filmu Skrytý nepřítel Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mike Regan má všechno, co si kdy mohl přát - šťastnou rodinu a luxusní "inteligentní" dům. Společnost, kterou vlastní, se chystá zavést radikální změny v systému pronájmu soukromých letadel. Ve společnosti zaměstná Eda Portera, mladého muže se špičkovými znalostmi o IT technologiích, aby řešil firemní problémy. Pozve jej i do svého domu, aby mu zmodernizoval internetové zabezpečení domácnosti. Když Ed zanedlouho začne přes internet sledovat jeho i jeho rodinu, pochopí, že si jej pustil až příliš k tělu. Je už však pozdě na to, aby to změnil.

Režie: John Moore
Hrají a postavy: Anna Frielová, Pierce Brosnan (Mike Ryan), Stefanie Scott (Nancy), Michael Nyqvist, James Frecheville, Austin Swift (Lance)
Země: USA, Francie, Irsko
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська