Sledovat film Skřítkové a trollové: Tajemná komnata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Skřítkové a trollové: Tajemná komnata
  Trailer k filmu Skřítkové a trollové: Tajemná komnata   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Robert Rhodin
Hrají a postavy:
Elizabeth Dailyová (Junior), Greg Berg (Sneaky), James Arnold Taylor (Slim), André Sogliuzzo (Fassa), Joe Cappelletti (Face), Lloyd Sherr (Jalle)
Scénář:
Salvatore Cardoni, Robert Rhodin
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2008
Popis:
Mladý lesní skřítek Junior nechce nic jiného, než vynalézat všelijaká udělátka ve své laboratoři ve stromě. Jeho otec Jalle, který je pánem skřítků v celém lese, by byl raději, aby se syn pustil v otcových stopách. V předvečer první zimní bouře se Jalle zraní a musí se spolehnout na Juniora, že zvířátkům, která se brzy začnou ukládat k zimnímu spánku, rozdělí potravu.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko