Film Skorosestry

Sledovat film
Skorosestry
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mají se rády... Opravdu!?
Nebyl žádný důvod k tomu, aby se v životě potkaly. Až do dne, kdy po smrti jejich biologického otce, kterého nikdy nepoznaly, společně zdědí překrásný byt v Paříži. Lauren, Olivia a Salma mají rozdílné povahy a tak jejich společné bydlení začne být poněkud výbušné.

Žánr: Komedie
Režie: Saphia Azzeddine, François-Régis Jeanne
Hrají a postavy: Sabrina Ouazani (Salma), Alice David (Lauren), Charlotte Gabris (Olivia), Barbara Probst (Justine), Patrick Chesnais (notář), Meryem Serbahová (Olfa)
Scénář: Saphia Azzeddine, François-Régis Jeanne, Joris Morio
Země: Francie, Belgie
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko