Sledovat film Síť 2.0 online

Přehrajte si film Síť 2.0 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller Síť 2.0 na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Síť 2.0   Sledovat Síť 2.0 online
Žánr:
akční, drama, thriller
Režie:
Charles Winkler
Hrají a postavy:
Nikki Deloachová (Hope Cassidy), Cengiz Bozkurt (policejní úředník), Sebnem Dönmezová (Roxelana), Demet Akbagová (Dr. Kavak), Neil Hopkins (James Haven), Courtney Vye (servírka)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Bez peněz. Bez totožnosti. Bez šance.

Jeden z producentů megahitu Síť přináší akcí nabité pokračování s hvězdou Nikki DeLoach v roli Hope Cassidy, půvabné počítačové expertky, která odjela do Istanbulu za prací snů a místo toho se okamžitě zaplétá do počítačového podvodu. Nonstop štvanice začíná a Hope musí využít všechny své schopnosti i půvab k tomu, aby znovu získala svou totožnost a celé záhadě přišla na kloub. Díky pomoci tajemného taxikáře a přitažlivé letušky se jí daří odhalit šokující pravdu o tom, do čeho se namočila. Dokáže napravit svou minulost dříve než ji zločinci připraví o budoucnost? Nebo bude lapena ... v síti?
Hodnocení:
46 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski