Sledovat film Sissi a Yetti online

Přehrajte si film Sissi a Yetti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie Sissi a Yetti na !
  Trailer k filmu Sissi a Yetti   Sledovat Sissi a Yetti online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie
Režie:
Michael Herbig
Hrají a postavy:
Michael Herbig (Erwin Falthauser (hlas)), Christian Tramitz (Franz (hlas)), Rick Kavanian (Feldmarschall / König Bussi von Bayern / Schwaiger), Lotte Ledlová (Kaiserin Mutter Sybille (hlas)), Gerd Knebel (Teufel), Waldemar Kobus (Yeti (hlas))
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Víme co mají spolu Sissi a Yetti!

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek - peněz na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze "úžasné". Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze... Císařovna Sissi je unesena. Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.