Sledovat film Simpsonovi ve filmu online

Přehrajte si film Simpsonovi ve filmu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie Simpsonovi ve filmu na !
  Trailer k filmu Simpsonovi ve filmu   Sledovat Simpsonovi ve filmu online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie
Režie:
David Silverman
Hrají a postavy:
Dan Castellaneta (Homer Simpson/klaun Krusty (hlas)), Julie Kavnerová (Marge Simpsonová (hlas)), Nancy Cartwrightová (Bart Simpson (hlas)), Yeardley Smithová (Lisa Simpsonová (hlas)), Harry Shearer (ředitel Seymour Skinner/Lenny Leonard/Dr. Hibbert), Hank Azaria (Moe Szyslak/Apu Nahasapeemapetilon/Mořský kapitán)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Vaše rodina není to nejhorší, co vás kdy potkalo.

Vše začíná jeho novým domácím čuníkem a děravým silem plným trusu - tato kombinace rozpoutá katastrofu, jakou Springfield dosud nezažil. Marge je Homerovým monumentálním kiksem po právu rozhořčena a k jejich domácnosti se stahuje rozvášněný a pomstychtivý dav. Rodině se podaří jen o vlásek uniknout, brzy je ale rozdělena, a to jak geograficky, tak vzájemným svárem. Občané Springfieldu mají spoustu dobrých důvodů jít Simpsonovým po krku. Kalamita, kterou Homer rozpoutal, přitáhne pozornost amerického prezidenta Arnolda Schwarzeneggera a vedoucího Úřadu pro ochranu životního prostředí Russe Cargilla. Budoucnost Springfieldu a celého světa je v rukou osudu a Homer se vydává na dlouhou cestu za odpuštěním, na níž se bude snažit udobřit si Marge, sjednotit rozdělenou rodinu a zachránit rodné město.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski