Sledovat film Simpsonovi ve filmu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Simpsonovi ve filmu
  Trailer k filmu Simpsonovi ve filmu   Sledovat 1450 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
David Silverman
Hrají a postavy:
Dan Castellaneta (Homer Simpson/klaun Krusty (hlas)), Julie Kavnerová (Marge Simpsonová (hlas)), Nancy Cartwrightová (Bart Simpson (hlas)), Yeardley Smithová (Lisa Simpsonová (hlas)), Harry Shearer (ředitel Seymour Skinner/Lenny Leonard/Dr. Hibbert), Hank Azaria (Moe Szyslak/Apu Nahasapeemapetilon/Mořský kapitán)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Vaše rodina není to nejhorší, co vás kdy potkalo.

Vše začíná jeho novým domácím čuníkem a děravým silem plným trusu - tato kombinace rozpoutá katastrofu, jakou Springfield dosud nezažil. Marge je Homerovým monumentálním kiksem po právu rozhořčena a k jejich domácnosti se stahuje rozvášněný a pomstychtivý dav. Rodině se podaří jen o vlásek uniknout, brzy je ale rozdělena, a to jak geograficky, tak vzájemným svárem. Občané Springfieldu mají spoustu dobrých důvodů jít Simpsonovým po krku. Kalamita, kterou Homer rozpoutal, přitáhne pozornost amerického prezidenta Arnolda Schwarzeneggera a vedoucího Úřadu pro ochranu životního prostředí Russe Cargilla. Budoucnost Springfieldu a celého světa je v rukou osudu a Homer se vydává na dlouhou cestu za odpuštěním, na níž se bude snažit udobřit si Marge, sjednotit rozdělenou rodinu a zachránit rodné město.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko