Sledovat film Silkwood online

Přehrajte si film Silkwood online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, thriller Silkwood na Duna!
  Sledovat Silkwood online
Žánr:
životopisný, drama, thriller
Režie:
Mike Nichols
Hrají:
Meryl Streepová (Karen Silkwood), Kurt Russell (Drew Stephens), Cher (Dolly Pelliker), Craig T. Nelson (Winston), Diana Scarwidová (Angela), Fred Ward (Morgan)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Karen Silkwoodová zemřela těsně předtím, než stačila novinářům prozradit podrobnosti o nedostatečné ochraně zaměstnanců jaderné továrny před radioaktivitou. Byla to nehoda nebo vražda?

Film, který podle skutečných událostí natočil známý americký režisér Mike Nichols, vypráví o ženě, jež zemře za podivných okolností těsně předtím, než se jí podaří prozradit novinářům pravdu o nedostatečné ochraně zaměstnanců před radioaktivitou v jaderné továrně, kde pracovala. Byla to nehoda nebo vražda? Případ nebyl dodnes vyřešen, ale odvaha Karen Silkwoodové, která nepodlehla psychickému nátlaku, i po smrti inspiruje politické aktivisty a ochránce životního prostředí.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Duna

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.