Sledovat film Šíleně šťastná online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Šíleně šťastná
  Trailer k filmu Šíleně šťastná   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Paolo Virzì
Hrají a postavy:
Valeria Bruni Tedeschiová (Beatrice Morandini Valdiranaová), Micaela Ramazzottiová (Donatella Morelliová), Valentina Carneluttiová (Dottoressa Fiamma Zappaová), Sergio Albelli (Torrigiani dei Servizi Sociali), Tommaso Ragno (Dottor Giorgio Lorenzini), Luisanna Messeri (Luisanna, la caposala)
Scénář:
Paolo Virzì, Francesca Archibugi
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Beatrice Morandini Valdirana je upovídaná komediantka, samozvaná hraběnka, která tvrdí, že má důvěrné styky s mocnými tohoto světa. Donatella Morelli je potetovaná, křehká a tichá mladá žena, jež v nitru chová bolestné tajemství. Obě jsou účastnicemi terapeutické komunity pro ženy s psychickými problémy a obě jsou považovány za společensky nebezpečné. Film líčí jejich nenadálé přátelství, které vyústí v bláznivý a dojemný útěk v touze po troše štěstí v onom blázinci pod širým nebem, kterým je svět zdravých.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko