Sledovat film Šílenci na prknech online

Přehrajte si film Šílenci na prknech online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1154 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Šílenci na prknech na !
  Trailer k filmu Šílenci na prknech   Sledovat Šílenci na prknech online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Brendan Malloy, Emmett Malloy
Hrají a postavy:
Flex Alexander (Anthony), A.J. Cooková (Jenny), David Denman (Lance), Caroline Dhavernasová (Anna), Derek Hamilton, Zach Galifianakis (Luke)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Čtveřice vyznavačů snowboardu se rozhodne podniknout vše pro to, aby zničili plány magnáta Majorse o předělání

Čtyři kamarádi Rick, Luke, Anthony a Pig Pen, kteří žijí v aljašských horách Bull Mountains, jsou velkými vyznavači snowboardu. Jdou z mejdanu do mejdanu, prohánějí holky, zkrátka dělají všechno pro to, aby měli fajn život. Když však zemře majitel městečka Papa Muntz, jeho syn Ted se rozhodne prodat hory lyžařskému magnátovi z Colorada Johnu Majorsovi. Tento plán vyvolá zděšení, protože zdejší hory by se tak proměnily v turistickou zónu plnou bufetů. A tak se čtveřice hrdinů s pomocí dvou Majorsových rebelantských dcer rozhodne podniknout všechno pro to, aby Bull Mountains zůstaly takové, jaké jsou.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski