Sledovat film Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů online

Přehrajte si film Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů na Prima MAX!
  Trailer k filmu Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů   Sledovat Sherlock Holmes: Případ od Viktoriiných vodopádů online
Žánr:
dobrodružný, drama, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Bill Corcoran
Hrají a postavy:
Christopher Lee (Sherlock Holmes), Patrick Macnee (doktor John Watson), Jenny Seagroveová (Lillie Langtry), Joss Ackland (král Edward), Richard Todd (Lord Roberts), Claude Akins (Theodore Roosevelt)
Země:
Velká Británie, Itálie, Belgie, Lucembursko, Francie, USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Slavný detektiv je požádán, aby z Jižní Afriky dopravil do vlasti velký diamant. Ten však byl ukraden.

Pod africkým sluncem, daleko od Baker Street, se odehrává další příběh Sherlocka Holmese a jeho věrného společníka dr. Watsona. Slavný detektiv se chystá do důchodu, uprostřed příprav ho však vyruší prosba krále Edwarda VI., aby pomohl bezpečně dopravit do Anglie velký diamant, který je obzvlášť cenným darem koruně. Když však detektiv dorazí do Afriky, zjistí, že klenot byl ukraden. Je přesvědčen, že zloděje najde v luxusním vlaku, který míří k úchvatným Victoriiným vodopádům. Holmes je odhodlán najít zloděje mezi cestujícími a současně odhalit, kdo zavraždil indického zámečníka, nalezeného na místě zločinu.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski