Film She Is All That

Sledovat film
She Is All That
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Teenagerská verze My Fair Lady v jihokalifornských kulisách.
Barvitě a efektně vyprávěný film o dospívajících "teenagerech" - maturantech na americké střední škole, v níž hraje " hlavní roli" zakřiknutá dívka Lancy. Je jiná než její spolužačky připomínající živé barbie, protože je svá, svět se jí týká mnohem hlouběji a pro své okolí stejně starých vrstevníků je častým terčem posměchu. Snad i proto se stane objektem sázky o královnu maturitního plesu mezi Zackem, premiantem a frajerem maturitního ročníku, a jeho kamarádem Deanem, který je přesvědčen, že upjatá obrýlená Lancy nemá očividně šanci. Kdo se stane královnou maturitního plesu a kdo nakonec sázku vyhraje? O tom pojednává tato příjemná komedie ze studentského prostředí v Los Angeles, která Vás přesvědčí o tom, že láska a přátelství jsou důležitější, než všechny tituly světa.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Robert Iscove
Hrají a postavy: Freddie Prinze Jr. (Zach Siler), Rachael Leigh Cooková (Laney Boggs), Matthew Lillard (Brock Hudson), Paul Walker (Dean Sampson), Jodi Lyn O Keefe (Taylor Vaughan), Kevin Pollak (Wayne Boggs)
Scénář: R. Lee Fleming Jr.
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko