Sledovat film Sex and the City 2 online

Přehrajte si film Sex and the City 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Sex and the City 2 na PRO7!
  Trailer k filmu Sex and the City 2   Sledovat Sex and the City 2 online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Michael Patrick King
Hrají a postavy:
Sarah Jessica Parkerová (Carrie Bradshawová), Kristin Davisová (Charlotte Yorková), Cynthia Nixonová (Miranda Hobbesová), Kim Cattrallová (Samantha Jonesová), Minglie Chen (Bergdorf prodavačka), Chris Noth (pan božský)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda si znovu ukousnou z Velkého Jablka.

Zábava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přináší film, ve kterém se vrací Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda. Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech. Co se stane po tom, co řeknete své Ano ? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to "Sex ve městě", kdyby neměl v záloze pár překvapení. Tentokrát v podobě úžasného dobrodružství plného slunce, které čtveřici žen přímo smete z New Yorku do jednoho z nejluxusnějších exotických míst na zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného je za každým rohem. Je to únik, který přicházi v ten pravý okamžik pro všechny čtyři kamarádky, které bojují proti tradiční roli manželství, mateřství a věcí s nimi spojených. Koneckonců, někdy si prostě musíte jen vyrazit ven na dámskou jízdu.
Hodnocení:
44 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.