Sledovat film Severozápad online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Severozápad
  Trailer k filmu Severozápad   Sledovat 1495 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi
Režie:
Michael Noer
Hrají a postavy:
Gustav Dyekjar Giese (Casper), Oscar Dyekjar Giese (Andy), Lene Maria Christensenová (Olivia), Annemieke Bredahl Peppink (Freja), Nicholas Westwood Kidd (Robin), Roland Moller (Bjorn)
Scénář:
Michael Noer, Rasmus Heisterberg
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Zlodějíček Casper bydlí v nejchudší části Kodaně. Když dostane nabídku pracovat pro místní kavkazský gang, neodmítne. Netuší ale, co vše rozhodnutí pracovat pro organizovaný zločin obnáší. Syrový kriminální příběh oplývá intenzitou a věrohodností díky ruční kameře, dynamickému střihu i hereckým výkonům.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko