Sledovat film Severance - Ein blutiger Betriebsausflug online

Přehrajte si film Severance - Ein blutiger Betriebsausflug online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, komedie, thriller Severance - Ein blutiger Betriebsausflug na PRO7!
  Trailer k filmu Severance - Ein blutiger Betriebsausflug   Sledovat Severance - Ein blutiger Betriebsausflug online
Žánr:
horor, komedie, thriller
Režie:
Christopher Smith
Hrají a postavy:
Toby Stephens (Harris), Claudie Blakleyová (Jill), Andy Nyman (Gordon), Babou Ceesay (Billy), Tim McInnerny (Richard), Laura Harrisová (Maggie)
Země:
Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Tento thiller s komediálníma vložkami je o skupině pracovníku z mezinárodní společnosti vyrábějící zbraně - Palisade, kteří byli poslání k týmovému pobytu v luxusní chatě. Chata na kterou se ale dostanou nebude luxusní. Zjistí že byla kdysi využívána jako vězeňsky blázinec pro léčbu extrémně brutálních vojáku z války. Tehdy vypuklé nepokoje byli vyřešeny vyvražděním všech vězňů a to jednotkou od Palisade. Jeden vězeň ale "prý" přežil a přísahal že zabije každého pracovníka z Palisade kterého potká. A proto se dostanou všichni velmi brzo do nebezpečí.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski